انواع کتاب با حداقل 40 درصد تخفیف

انواع کتاب با حداقل 40 درصد تخفیف (ترجمه خوب آن ها ) :

مجموعه عمده کتاب (گروه توسعه پخش کتاب ایران) چندین سال است که علاوه بر ارسال کتاب در پخش عمده به سراسر کشور، مجری نمایشگاه های کتاب در سازمان ها و نهادهای کشور می باشد.

مجموعه عمده کتاب اخیرا یک طرحی را با همکاری مجتمع خدمات فناوری دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی کرده است؛ که منجر به عقد تفاهم نامه ای با انتشارات مختلف کشور شده است که انواع کتاب ها را با 40% تخفیف در طی سال عرضه نماید.

کتاب های تفاهم نامه نوشته شده در این طرح که همگی شامل حداقل 40% تخفیف می باشند، در واقع عناوین پرفروش حوزه عمومی ( رمان ، روانشناسی ، تاریخی ، مذهبی ، طب ، ادبی ، شعر ، کودک و نوجوان و .. ) می باشند. در واقع همه ی کتاب ها عناوینی هستند نام آشنا که بالای 500 هزار نسخه حداقل چاپ شده اند و در بازار نشر ایران به فروش رسیده اند. عمده کتاب، ترجمه خوب این کتاب ها را همواره با 40% تخفیف عرضه می نماید.

نکته ای در مورد ترجمه:

عمده کتاب به شما این تضمین را می دهد که ترجمه تمام کتاب هایی که ارائه می دهد، ترجمه خوب آن ها می باشد. ممکن است در رابطه با کتابی ترجمه برند آن را نداشته باشد ( چون ترجمه های برند به دلیل معروف شدن و همچنین بدون تخفیف فروش خود را داشتن؛ حاضر به تخفیفات اینچنینی به مشتریان نیستند که این مغایر با رسالت های مجموعه عمده کتاب که در واقع رساندن کتاب با قیمت مناسب به دست مشتری است؛ می باشد) فلذا بین سایر انتشارات، عمده کتاب ترجمه همه آن ها را چک می کند و بهترین ترجمه موجود در بازار را که ترجمه آن ها خوب ولی از طرفی برند نیستند که حاضر به تخفیف نباشند؛ با آن ها وارد تفاهم شده است و تمامی کتب را با 40 درصد تخفیف عرضه می دارد.

 

در وبسایت و اینستاگرام عمده کتاب، کتاب ها بصورت دوره ای با تخفیفات شگفت انگیز عرضه می شوند. درصد این تخفیفات بسته به شرایط مختلف بعضا تا 60 درصد تخفیف هم می رسد.

کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام عمده کتاب را دنبال کنید.

صفحه اینستاگرام عمده کتاب

کانال تلگرام عمده کتاب

 

\"فروش

admin
اکتبر 9, 2019