درخواست برگزاری نمایشگاه

درخواست برگزاری نمایشگاه کتاب با 40% تخفیف : مجموعه عمده کتاب (گروه توسعه پخش کتاب ایران) چندین سال است که علاوه بر ارسال کتاب در پخش عمده  به سراسر کشور، مجری نمایشگاه های کتاب در سازمان ها و نهادهای کشور می باشد.

مجموعه عمده کتاب اخیرا یک طرحی را با همکاری مجتمع خدمات فناوری دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی کرده است؛  که منجر به عقد تفاهم نامه ای با انتشارات مختلف کشور شده است که تمامی کتاب ها را با 40%  تخفیف در طی سال عرضه نماید.

کتاب های تفاهم نامه نوشته  شده در این طرح که همگی شامل 40% تخفیف می باشند، در واقع عناوین پرفروش حوزه عمومی ( رمان ، روانشناسی ، تاریخی ، مذهبی ، طب ، ادبی ، شعر ، کودک و نوجوان و .. ) می باشند. در واقع همه ی کتاب ها عناوینی هستند نام آشنا که بالای 500 هزار نسخه حداقل چاپ شده اند و در بازار نشر ایران به فروش رسیده اند. عمده کتاب، ترجمه خوب این کتاب ها را همواره با 40% تخفیف عرضه می نماید.

برای معرفی این طرح که به نوبه ی  خودش عالی و بینظیر است و تابحال وجود نداشته و به عنوان استارتاپ بزرگ فرهنگی ایران نام گرفته است؛ در اماکن مختلف کشور  اقدام به برگزاری نمایشگاه می نماید.

مجموعه ها ، سازمان ها ، مدارس ،  شهرداری ها ، فرهنگسراها ، بیمارستان ها ، شرکت های بزرگ و ..  با برگزاری این نمایشگاه در مجموعه خود؛ در واقع این امتیاز را به مراجعین ، کارمندان، دانش آموزان و همه ارباب رجوع خود می دهند که طی دوره نمایشگاه این کتاب های ارزشمند را به سهولت هر جه تمام تر با 40% تخفیف در نزدیکی خود تهیه کنند.

ضمن این نکته که مجموعه با برگزاری چنین نمایشگاهی، بسیار کار ارزشمندی در زمینه فرهنگی انجام داده است که می تواند جزو رزومه سالیانه خود نیز بیاورد ؛ بسیار حائز اهمیت است.

شما نیز اگر صاحب مجموعه یا سازمانی، مدیر بخش یا نهادی، یا ارتباطی دارید که می توانید اقدامات لازم جهت برگزاری نمایشگاه کتاب با 40% تخفیف را در مجموعه ای فراهم آورید، مجموعه عمده کتاب از شما استقبال خواهد کرد.

می توانید جهت درخواست برگزاری نمایشگاه به روش های زیر ارتباط بگیرید.

ایمیل: info@omdeketab.ir

تماس:  09128502660 – 55924853 –

 

برگزاری نمایشگاه در اماکن مختلف:

 

\"

 

\"

 

\"

 

\"

 

\"

 

برگزاری نمایشگاه در نهادها و سازمان ها:

 

\"برگزاری

 

\"برگزاری

 

\"برگزاری

 

\"برگزاری

 

\"برگزاری

 

برگزاری نمایشگاه در پاساژها و مراکز خرید:

 

\"

 

\"برگزاری

 


عمده کتاب (فروش تکی کتاب به قیمت عمده) همواره کتاب های خودرا حتی بصورت تکی با 40% تخفیف عرضه می نماید.

پیج اینستای ما و کانال تلگرام ما را هم دنبال کنید. تخفیفات شگفت انگیز تا 60% تخفیف هم داریم

پیج اینستای عمده کتاب

کانال تلگرام ما

admin
اکتبر 7, 2019